Rules
Pravidlá platia pre celý server od 11.04.2019. Venujte teda chvíľku času na prečítanie, pretože neznalosť pravidiel sa neospravedlňuje. Automatickým prihlásením sa na server/web súhlasíte so spracovaním osobných údajov, medzi ktoré patrí IP adresa.
GLOBÁLNE PRAVIDLÁ

1. Etiketa
Etiketa, alebo zásady slušného chovania sú požadované. V prípade, že sa jedna zo strán chová neslušne, tak ju môžete pohriešiť alebo nahlásiť (v prípade personála), ale neznižujte sa na jeho úroveň!

2. Autorské práva
Celý obsah webu, servera, včetne vzhľadu, spadá pod autorské práva. Nikto nemá právo porušovať tieto autorské práva. To isté platí v prípade porušovania iných autorských práv, napr. šírenie nelegálneho software, modifikácie software, ktorého autor modifikácie nepovoľuje (tj. napr. dekompilácie a následné úpravy pluginov).

3. Zákony SR
TSPublic.eu a jej celý obsah spadá pod zákony Slovenskej republiky nehľade na to, odkiaľ sa pripojíte. Čo to znamená pre bežných uživateľov? Všetky jednania a vyjadrovania sú hodnotené podľa zákonov SR. Pre neznalých do tejto kategorie spadá napríklad zákaz urážania, či napádanie druhých osôb, prejavy rasovej nenávisti, diskriminácie. Taktiež zákaz šírenia nelegalného obsahu tretich strán a zverejnovanie nevhodného nielen obrazového materiálu. V prípade porušenia máme právo vec riešiť cez políciu SR.

4. Nábory
Nepýtajte sa nás, či je nábor. Nábor není nikdy. Ľudí si vyberá majiteľ alebo vývojar.

5. Práva členov teamu
Členovia týmu si môžu kedykoľvek vyžiadať akúkoľvek informáciu s výnimkou osobných či prihlasovacích údajov.

6. Nevhodný obsah
V prípade, že na serveru nájdete niečo, čo tu podľa Vás nemá čo robiť, prosím kontaktujte niekoho z týmu.

OSTATNÉ

V prípade nálezu nejakých urážlivých alebo nevhodných vecí, tak ich môžete nahlásiť týmu ktorí to prezkúmajú či nahlásenie je oprávnene, či nie. V prípade, že nahlásenie budete zneužívať k riešeniu vlastných problémov či odplaty, tak očakávajte trest za zneužívanie 'reportu'.
Server status
Admin status
Majitel Majitel
trash Offline
Vývojar Vývojar
Helter Offline
HelterMobil Offline
Staff Staff
kontras Online
xRAGE Offline
frelixik Offline
Emagan Offline
som na mojom ts,ak niečo pm Offline
yes Offline